Strona główna » news » Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy Rzeczoznawcy W dniu 30 października 2018 roku zmarł nasz kolega Rzeczoznawca PAWEŁ GONDZIO były członek stowarzyszenia- PSRWN Oddziału Regionalnego w Łodzi. ( nr uprawnień 3431) W imieniu społeczności rzeczoznawców naszego stowarzyszenia, pragniemy przekazać Rodzinie zmarłego najserdeczniejsze wyrazy współczucia. Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Oddział Regionalny w Lodzi. Pogrzeb odbędzie się w dniu 6 listopada 2018 r /wtorek/ o godz. 12,00 w Kurowicach gm Brójce.

 
 

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy Rzeczoznawcy W dniu 30 października 2018 roku zmarł nasz kolega Rzeczoznawca PAWEŁ GONDZIO były członek stowarzyszenia- PSRWN Oddziału Regionalnego w Łodzi. ( nr uprawnień 3431) W imieniu społeczności rzeczoznawców naszego stowarzyszenia, pragniemy przekazać Rodzinie zmarłego najserdeczniejsze wyrazy współczucia. Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Oddział Regionalny w Lodzi. Pogrzeb odbędzie się w dniu 6 listopada 2018 r /wtorek/ o godz. 12,00 w Kurowicach gm Brójce.